pondelok 5. marca 2012

Day 5: Blue Nails (golden rose - No.53)


Číslo 5 je modrá s veľkým M a lak Golden Rose - No.53.
Ak si pamätáte, nedávno sme tu mali niečo veľmi podobné...išlo o Opi - Swimsuit...Nailed-It! (TU). Tieto dva exempláre sú základovou farbou a výraznými odleskami dosť príbuzné, takmer až rovnaké. No v konečnom vzhľade viem nájsť značné rozdiely. Golden Rose je frosty, zamrznutý, perleťkový a má dosť vodovú konzistenciu. Opi obsahuje drobulinké čiastočky, ktoré vytvárajú samotný odtieň a schne s takým skôr metalickým efektom.
Na pohľad a celkom intuitívne si isto vyberiete Opi a určite neurobíte chybu, zachránite si nervy! :-) Dnešný lak je totiž úplné peklo... Vôbec nekryje, dala som tri vrstvy a stále mi vytŕčali špičky nechtov. Navyše nalakovaný dostal taký zelenkavý nádych a vôbec sa mi nepáči.
Výdrž netuším akú má, plánujem ho ísť hneď po poslednom písmenku odlakovať. Odmieta uschnúť a ja naň odmietam použiť moj posledný zvyšok Seche Vite.
V poslednej dobe nemám šťastnú ruku na výber lakov... neviem čím to je, ale už sa teším na nail arty v nasledujúcich dňoch, tak sa nanič lakom vyhneme :-)

14 komentárov:

 1. Škoda, že se s ním tak špatně pracuje, vypadá moc dobře. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj sa s ním zle pracuje a aj nekryje... toto nebola dobrá voľba :-)

   Odstrániť
 2. Skoda, ze sa ti nepaci, lebo ja MILUJEM modru v hocijakej podobe.. Ale chapem ta, aj ja by som mala potom nervy, ak je naozaj taky na figu.. :/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj ja mám celkom rada modrú a modrých lakov mám pomerne dosť, ale tento so mnou nie je kamarát.

   Odstrániť
 3. No to je drzoň, takto ťa hnevať!! :) ale vo fľaštičke vyzera veľmi lákavo, určite by bol aj mojou voľbou.. pockaj este nejaku chvilku, pride na trh Essence fruity a tam hadam chybu pri vybere nemozes urobit.. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ano, ano, na Fruity sa veľmi teším, hlavne na tie laky s glitríčkami - sú to celkom zaujímavé kombinácie.

   Odstrániť
 4. Tak to je přesně moje barvička-nádhera:)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Anonymný6.3.12

  Super ti to ide :) Keď som si čítala tvoj článok o tejto výzve,nejako ma to nechávalo chladnou. Ale ako sem dávaš nové a nové príspevky začala som uvažovať žeby som to vyskúšala aj ja. A výsledok? Založila som si blog a oddnes začínam :)Som zvedavá dokedy mi to nadšenie vydrží :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak to som naozaj veľmi prekvapená, že som ťa takto inšpirovala a založila si si blog :-O, veľmi sa z toho teším. Idem sa ku Tebe hneď kuknúť!

   Odstrániť
 6. Anonymný7.3.12

  Ten mám a fakt je to katastrofa lakovať:-) použila som ho len raz, a už teraz viem povedať, že to bolo poslednýkrát.
  Inak na konci tohto 31 day challenge by si mohla napísať aj koľko odlakovaču si počas toho vypoužívala :D
  teším sa na ďalšie príspevky, pekný deň :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To je celkom dobrý nápad a aj sa dá dosť dobre zrealizovať,lebo nedávno som nový odlakovač načala :-)

   Odstrániť
 7. na fotkách vyzerá celkom pekne, ale tri vrstvy? och....ja mám tiež taký lak, ale orandžový, a som s nim celkom spokojná, tak maximálne dve vrstvy stačia :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. tak tomu říkám modrá :)

  OdpovedaťOdstrániť