nedeľa 21. decembra 2014

4. adventná nedeľa s Nails by Arvonka

Ahojte!
Všetkým prajem príjemnú štvrtú adventnú nedeľu a Veve veľmi pekne ďakujem za možnosť zúčastniť sa jej projektu "Ako päť blogeriek čaká na Vianoce".
Je pre mňa naozaj veľká česť, že som sa dostala medzi také nadané a kreatívne blogerky a že si Veve vybrala aj mňa. Pamätám si, ako som obdivovala Veronikin blog pár rokov dozadu a rozmýšľala pri tom nad založením toho svojho, a preto je pre mňa neuveriteľné a úžasné zároveň, že tu dnes môžem byť.


A kto sa to tu k vám vlastne prihovára? Moje meno je Veronika, ale v nechtovom svete vystupujem pod menom Arvonka. Kto ma aspoň trošku pozná vie, že milujem rozprávky a rozprávkové postavičky a ešte radšej si ich kreslím na nechty. Preto mi ani veľmi dlho netrvalo vymyslieť, čo si pre vás dnes na nechtoch prichystám - sú to Vianoční Mimoni!


Ako podklad pod mojich Mimoňov som použila najvianočnejšiu zelenú, akú som doma našla, ktorou je 135-ka od Gabrielly Salvete. Keď mi lak ako-tak uschol, zobrala som si svoje akrylové farby a postupne som začala kresliť žlté telíčka, červené montérky a čiapočky, biely brmbolček, rukavičky a topánočky a nakoniec som sa každému jednému Mimoňovi snažila vytvoriť iný ksichtík.
Keďže sa mi zdalo, že tomu ešte niečo chýba, vyhrabala som zo šuflíka červený trblietavý lak s názvom Ruby Pumps od China Glaze a pretrela ním čiapočky a montérky, čo však na fotkách, bohužiaľ, až tak veľmi nevyniklo.


A mne už nezostáva nič iné, keďže Vianoce sú tu cobydup, len vám všetkým zapriať krásne vianočné sviatky, bohatého Ježiška a najmä veľa oddychu, pokoja a príjemne stráveného času so svojimi najbližšími.


Majte sa krásne a snáď niekedy nabudúce :)


18 komentárov:

 1. No tak ty jsou naprosto perfektní :D
  Blog by Veru

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Oh!! :O Boží!
  Já jsem jednoho mimoňa ušila bráškovi :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem! :) Tak to tuším tvojmu bračekovi závidím :P

   Odstrániť
 3. také nechty by som fakt nedokázala :D wau! :O :)

  http://novybloggg.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Veru, to je naprostý luxus :) a přeji Ti také krásné prožití Vánočních svátků a hodně zdraví do roku 2015 :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Arvonku velmi dobre poznam, alebo lepsie povedane jej blog.. prispevku su plne napadov a dokonale prevedenych nechtikov.. tentokrat tomu nie je inak.. jednym slovom nadhera :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Uf..to muselo dať práce :) Krásne!

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Tohle nemá chybu, fakt překrásný ♥ :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, Romanka, som rada, že sa páčia :)

   Odstrániť
 8. This manicure is great!

  http://www.klubkosmetyczny.pl/

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Haha, podarené, neviem si ani predstaviť, ako dlho by to trvalo mne :)) DAY BY DAY

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Tak tieto sú úplne perfektné :D Musím ich niekedy vyskúšať :) BlogByEmDe

  OdpovedaťOdstrániť