utorok 27. januára 2015

Pupa Milano - Grey No.916 & Deep Ruby No.619

Po decembrových príspevkoch plných farieb a detailného nail artu pokračujeme trochu miernejšie a jemnejšie... Typické vianočné laky a trblietka som vymenila za nenápadné nechty.


Vybrala som si lak od Pupa Milano - Grey No.916, ktorý som si kúpila už na jeseň a nosím ho, keď nechcem vzbudzovať pozornosť.
Pretože lak sám o sebe presne taký je - nenápadný, pohodlný, nevtieravý. Odtieňom vo veľmi príjemnej svetlosivej farbe. Má pomerne výrazný fialový podtón a tým je v mojich očiach skutočne zaujímavý, akoby zadymený a tak nežne holubičo-popolavý :-)


Lakoval sa mi veľmi dobre, napriek tomu, že má trochu hustejšiu konzistenciu...ale aspoň nikam nezatekal a oblúčik pri kožičke sa dal pekne vykresliť. A ak ste zvyknuté dávať skôr hrubšie vrstvy - ako ja, nebudete mať problém. Dokonalé krytie dosiahnete v dvoch vrstvách, no prekvapivo už aj tá prvá by bola pokojne nositeľná. Samozrejme kvôli sýtosti farby a tiež lepšej výdrži to u mňa nikdy pri jednej vrstve neostane.
S týmto lakom som strávila štyri dni a naozaj som mu dala zabrať. Zvládol to však so cťou, odlakovávala som ho len s oťukanými končekmi.


Iný deň v inom týždni som znovu siahla po tomto laku, no tentoraz som ho použila ako podklad pre nail art. Tento sivý láčik som nalakovala na všetky prsty okrem prostredníčku a vybrala mu spoločnosť v podobe ďalšieho "pupíka" Pupa Milano - Deep Ruby No.619. Čo je veľmi pekný fialovo-bordový odtieň so zlatými odleskami. Vo fľaštičke vyzerá tak meňavo, takmer ako s duochrome efektom, na nechtoch sa ukazuje skôr jeho tmavšia varianta.


Nalakovala som ho tiež na ukazovák a prstenník, no len na jednu polovicu. Potom som si zobrala čiernu akrylovú farbu a urobila tenkú čiaru ako hranicu. Bodkovačom a tenkým štetčekom som nakreslila pretiahnutú slzičku a na jej širší koniec som prilepila kamienok.
Vznikol tak nekomplikovaný, elegantný nail art, ktorý vyzerá jednoducho a neprezdobene.


No ak sa do podobného pustíte, dajte si pozor na presnosť a venujte tomu čas. Lebo čím základnejšie tvary maľujete, tým viac sú vidieť chyby a trasúce sa ruky :-)


10 komentárov:

 1. Veľmi pekné farbičky, hlavne tá Deep Ruby sa mi veľmi veľmi páči :)
  Celkový nail art vyzerá krááásne ♥♥♥
  Katik z .BeautyMissfits.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, Deep Ruby som si kupovala už dávnejšie, ale šte ma neomrzel :-) To bude tými odleskami, čo hádže - je moc podarený!

   Odstrániť
 2. Krásný pan šedivý a ještě lepší Deep Ruby na konci :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujú obaja, veľmi sa im to spolu páčilo ;-)

   Odstrániť
 3. ten tmavy je presne podla mojho gusta

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Super, som zada, že som ulahodila :-)

   Odstrániť
 4. wau, ten druhý nail art je priam 3D. Krásne ukáže!:) Si proste majsterka v kombináciach:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Och, och z toľkej chvály aj spyšniem ;-) Ďakujem! Ale v podstate to nebolo extrémne zložité a efekt nal tento nail art zaujímavý.

   Odstrániť
 5. šedé laky nie sú mojimi veľkými kamarátmi, ale tento by som si kľudne vybrala, páči sa mi, zaujímavý odtieň. A kombinácia s Deep Ruby mu ešte pridala!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem! Ja tiež šedé samostatne moc nenosím, ale nail art s nimi vytváram rada.

   Odstrániť