streda 22. septembra 2010

Essence - Denim wanted! part II

Hight waist pink: Je to výrazná lososovo ružová farba. Krikľavá, ktorú to trochu ťahá do neónova. Na plné krytie sú určite potrebné dve vrstvy a treba sa pripraviť na to, že robí diery.
My boyfriend´s jeans: Krásna temnomodrá sýta farbička, no nie je tak tmavá aby pôsobila ako čierna. Nanesené mám dve vrstvy a na dosiahnutie plnej farby úplne stačia.
Fivepocket grey: Prednosťou tohto laku je výborná pigmentácia – mám len jednu jedinú vrstvu! Odtieň nie je práve moja šálka kávy – pripomína mi farbu mokrého betónu, ale takéto taupe laky sú teraz v kurze, tak si ho užite ;-)
Forever mine: Myslím, že veľa ľuďom sa bude páčiť, ale na mne robí taký zombie efekt (pokožka rúk vyzerá ako chorá, prípadne polomŕtva :-)). To mi však robia všetky stredne modré odtiene, takže nič proti nemám. Na fotke sú dve vrstvy.
I love my jeans: Skvelá čierno-čierna farba. Dokonalá tma s jemnučkým strieborným práškom, ktorá ma prekvapila. Naniesla som iba jednu neuveriteľnú vrstvu laku! Takže konštatujem: I love „I love my jeans“.

17 komentárov:

 1. Betonová a poslední je skvělá. Musím si jít omrknout drogerii :D:D:D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Škoda, že jsem neměla štěstí na betonovou, alespoň, že tam čekala na mě poslední "I love my jeans" :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mě se taky moc líbí betonová a ta černá, ale ani ta tmavomodrá není špatná.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mňa najviac zaujala tá tmavomodrá a po nalakovaní som doslova unesená z čiernej. Podarila sa.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Juchej, dočkala jsem se :) Čekala jsem, že šedivá bude vypadat líp, je taková tmavá. Naopak černá vypadá vážně super, asi po ní kouknu.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Já jsem si včera koupila růžovku, ale možná že se ještě vrátím pro černou... a možnáááááá i tmavě modrou :-D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ach jo... tak růžovou už jsem nestihla. Mám obě modré a i tu "betonovou", ale právě šedá se mi hrozně rychle oloupala dolů :( Ale určitě jí dám ještě šanci :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Nik: No áno, sivé som už videla krajšie ako táto :-) Ale tá čierna je "numero uno" :-)
  Pırtıks: Thanks!
  Viennettka: Mňa zrovna ružová zaujala najmenej... ehm, tá tmavomodrá by ti nemala chýbať ;-)
  M.: Ja som vlastne všetky hneď odlakovala, takže neviem akú majú výdrž. Snáď by tomu nadlak a podlak pomohol?

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Možná, že to bylo tím, nadlak mi došel takže to bylo bez... čekám na vejplatu a nechala jsem se inspirovat Sally Hansen, tak jsem zvědavá ;)

  Jinak nemáš zkušenost s laky od RIMMELu?

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Priznám sa, že Rimmel nemám ani jeden. Ale asi na tri si už robím zálusk. Keby som si v ten deň nekúpila celú túto kolekciu, tak si ich už nesiem domov :-) Teraz si tiež musia počkať na moju výplatu ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Já právě rimmel používám, a až na dva laky jsem zatím byla hodně spokojená a navíc jsem teď objevila že mají další nové barvy... A miluju jejich HOT GOSSIP <3

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Som si vyguuglila aká je to pekná červená! :-) Ja mám na muške Trend spotting a Night flight. Tmavé ma začali baviť. A ktorých sa to mám vyvarovať?

  OdpovedaťOdstrániť
 13. tá tmavomodrá je úplne nádherná :)

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Nedali by sa ešte niekde kúpiť ? :( :)

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Pred viac ako mesiacom som ich videla u nás v ZA, nebola to kompletná kolekcia, ale ešte sa dalo vybrať. Teraz ich už nahradila nová kolekcia... Tak asi už nie :-(
  Možno v nejakom výpredaji ešte.

  OdpovedaťOdstrániť